Cavit Süt Ürünleri

Hakkımızda

image

Cavit Süt Ürünleri olarak 1971'ten bugüne babadan oğula intikal ederek gelen peynir üretimimizi 100 m2 yerimizle başlayıp siz değerli müşterilerimiz sayesinde bugün 2000m2 kapalı 6000m2 açık tesisimizde devam ettirmekteyiz.

Misyon & Vizyon

 Kalitemizin güvencesi ISO standartları hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetini esas alan kalite anlayışıyla onların istek ve ihtiyacını zamanında karşılamak yasal mevzuat şartlarına uygun üretim yaparak tüketici sağlıgını korumak sürekli iyileştirme ilkesi ile maksimum kalite yapmak temel ilkemizdir.
  Ürün yada üretim kalitesinden ödün vermeden hijyenik şartlarda en gelişmiş teknoloji ve kaynaklarını etkin kullanarak ürünlerin ve markasını Türkiye pazarında aranır konuma getirerek Cavit Süt Mamülleri müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla vizyonunu daima genç tutmaktır.
 Misyonumuz ; İnsan sağlığına azami derecede önem veren damak tadından ve kalitesinden ödün vermeden şarküteri ürünleri üreten ve satan karlı ve rekabetçi sürekli kendini geliştiren bir firma olmaktır..

 Cavit Süt Ürünleri olarak kalitemizi Türkiye yapmaktır.